מאמרים

5 המועדונים בבנגקוק לבילוי לילה מיוחד 

אחרי עוד שנה של עבודה קשה אתם רוצים לעצור לרגע? חולמים על חופשה טובה ורוצים לנסוע לבנגקוק? אם כך, אין ספק שכאן אתם הולכים ליהנות, ובגדול. מעבר לכל הנושא התרבותי והאוכל הנפלא שיש לבנגקוק להציע לכל המבקרים בה, יש כאן גם חיי לילה סוערים. לכן, אם אתם שייכים לאותם האנשים שמחפשים מועדונים בבנגקוק, כדאי שתדעו: יש לעיר הזאת הרבה מה להציע לכם לבילוי לילה מיוחד. למעשה, כאשר מדברים על מועדונים בבנגקוק אי אפשר שלא להזכיר את המקומות הבאים:

  • מועדון הDEMO שנהנה ממיקום מושלם
  • מועדון הSING SING THEATER שמציע עיצוב לא שגרתי ושונה מכל מה שאנחנו מכירים
  • מועדון ה LIVE RCV שהפך לאחרונה ללהיט גדול בזכות סגנונות מוזיקליים שונים שאפשר לשמוע בו.
  • מועדון ה INSANITY שתוכלו לשמוע בו מוזיקה בינלאומית מגוונת. בנוסף, המועדון הזה נמצא במקום מאוד נגיש כך שיהיה לכם קל ונוח להגיע אליו.
  • מועדון הBEAM שמציע את המסיבות הכי שוות שיש בעיר. יש כאן רחבת ריקודים ענקית ומובטחת לכם חוויה בלתי נשכחת במקום הזה.

 

מועדונים לכל הגילאים

אם אתם חוששים מהרגע שבו תיכנסו למועדון כלשהו ותרגישו שלא בחרתם בצורה נכונה, מובן שאפשר להבין אתכם. אחד מהדברים הפחות נעימים שעלולים לקרות לנו, זה להיכנס למקום כלשהו ולראות שכולם הרבה יותר צעירים או מבוגרים מאתנו. לכן ברור מדוע גם אתם חוששים מהעניין הזה. החדשות הטובות הן שתוכלו להתעדן בכל העניין הזה מראש. בנוסף, חשוב לזכור שהדברים מאוד דינמיים בתאילנד. זה אומר שבכל רגע יכול להיפתח עוד מועדון נפלא בבנגקוק ולכן, רגע לפני הנסיעה שלכם, כדאי לעבור שוב על הדברים ולראות מה חדש בתחום הזה.

 

האם מדובר על בילוי יקר?

חששתם לרגע שכאשר מדברים על מועדונים בבנגקוק למעשה מדברים על הוצאה כלכלית גדולה? כנראה עוד לא הבנתם: בנגקוק, ותאילנד בכלל, לא יקרה כמו ישראל. בארץ אנחנו רגילים להוציא על בילוי לילה מיוחד הון עתק ואילו בבנגקוק הדברים שונים. לכן, אפילו אם אתם רוצים לבלות במועדון הכי מפורסם בעיר, אתם תראו שהמחיר שתשלמו יהיה זניח לעומת החוויה שתקבלו. רצוי לבדוק מראש גם את קוד הלבוש, כי זה עוד משהו שהרבה פעמים יכול לגרום לחוסר נוחות. מצד שני, אתם יכולים להיות בטוחים שהתאילנדים יקבלו אתכם תמיד, בכל מצב ובכל מצב רוח. אין ספק שהטיול הקרוב שלכם בבנגקוק ישאיר אתכם עם טעם של עוד, כך שכדאי שתתחילו לחסוך עוד היום לחופשה הבאה שלכם בעיר הקסומה הזאת.

Related Articles

Back to top button
דילוג לתוכן